• Kontakty

Kontakt

Rádi vám s nákupem pomůžeme. Pokud máte k zakoupenému zboží dotaz, nebo potřebujete s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit. Osobně v prodejně, telefonicky na infolinku zdrama 800 228 288, nebo přímo na osobu z našeho teamu.

Provozovna: prodejna a sklady
ITTC Stima, spol. s r.o.
Nerudova 1680
39601 Humpolec
Sídlo firmy (jen poštovní schránka)
Husova 798 Pelhřimov 393 01
IČ: 45022941, DIČ(VAT): CZ45022941
Provozní doba - Sklad
Pondělí - Pátek : 7:30 - 16:00
Sobota - Neděle : Zavřeno
Provozní doba - Prodejna
Pondělí - Pátek : 9:00 - 17:00
Sobota: 8:30 - 11:00
Neděle : Zavřeno

Seznam kontaktů

Michael Rufer
Telefon: 565 303 310
E-mail: info@stima.cz
jednatel
Věra Ruferová
Telefon: 565 303 312
E-mail: vera@stima.cz
jednatelka
Alan Rufer
Telefon: +420 721 766 796
E-mail: alan@stima.cz
import, marketing
Ing. Michael Rufer
Telefon: +420 606 640 966
E-mail: michal@stima.cz
import
Radek Šáda
Telefon: 602 244 479, 565 303 317
E-mail: radek@stima.cz
obchodní ředitel; region MORAVA+Východ
Marek Kolář
Telefon: 603 824 954, 565 303 321
E-mail: marek@stima.cz
obchodník, region SEVER+Praha, grafika, tisk
Michal Čech
Telefon: 607 657 353, 565 303 315
E-mail: cech.m@stima.cz
obchodník, region Západ+Jih
František Čech
Telefon: 602 392 900, 565 303 323
E-mail: frantisek@stima.cz
vedoucí provozu, správa dat
Martin Nezveda
Telefon: 728 140 703 , 565 303 320
E-mail: martin@stima.cz
vedoucí skladu
Josef Špaček
Telefon: 777 655 290, 565 303 318
E-mail: josef@stima.cz
vedoucí expedice-přepravní služby
Linda Ogounová
Telefon: 702 601 766, 565 303 323
E-mail: linda@stima.cz
e-shop, správa IT
Ing. Gabriela Horká
Telefon: 565 303 324
E-mail: uctarna@stima.cz
ekonomické odd., úhrady
Dominik Hirka
Telefon: 605 789 501, 565 303 316
E-mail: dominik@stima.cz
expedice, doprava
Libor Brázda
Telefon: 602 459 402, 565 303 325
E-mail: libor@stima.cz
expedice, doprava
Jan Chadim
Telefon: 721 376 488, 565 303 318
E-mail: honza@stima.cz
expedice, doprava
Tomáš Baloun
Telefon: 724 206 516, 565 303 316
E-mail: tomas@stima.cz
expedice, doprava
Nastavení soukromí a cookies 🍪

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.

 

Následující volbou souhlasíte s našimi zásady ochrany osobních údajů a cookies. Svá nastavení můžete kdykoli změnit.