Kontakty

SKLAD, VZORKOVNA, ADMINISTRATIVA

ITTC Stima, spol. s r.o.
Nerudova 1680
39601 HUMPOLEC
fax: 565 303 319

Volejte ZDARMA: 800 228 288

Provozní doba - sklad:

Po - Pá  7:30 - 16:00

Vzorková prodejna:  

Po-Pá 9:00 - 17:00   So 8:30-11:00


maloobchod, e-shop

info, objednávky

t: 565 303 323 shop@stima.cz

velkoobchod

info, objednávky

t: 800 228 288  infolinka - volání zdarma

Reklamace

t: 565 303 320 reklamace@stima.cz

Vedení společnosti

tel: 565 303 312 - tel: 565 303 310 vera@stima.cz nebo info@stima.cz

Ing. Gabriela Horká - účetní, úhrady

t:565 303 324 uctarna@stima.cz

Šáda Radek - obchodní ředitel + region MORAVA

mobil: 602 244 479 - tel: 565 303 317 radek@stima.cz

Alan Rufer - e-shop, marketing
   
tel: 565 303 323  alan@stima.cz 

Čech František - IT, e-shop, e-marketing

mobil: 602 392 900 - tel: 565 303 323 frantisek@stima.cz

Martin Černocký - expedice

tel: 565 303 316 martin.c@stima.cz

Brázda Libor - region MORAVA

mobil: 602 459 402 - tel: 565 303 325 libor@stima.cz

Kolář Marek - region SEVER, tisk, marketing

mobil: 603 824 954 - tel: 565 303 321 marek@stima.cz

Nezveda Martin - vedoucí skladu, expedice ČR a SR

mobil: 728 140 703 - tel: 565 303 320 martin@stima.cz

Čech Michal - objednávky, doprava

mobil: 607 657 353 - tel: 565 303 315 cech.m@stima.cz

Josef Špaček - sklad, expedice

tel: 565 303 316 josef@stima.cz

Jan Chadim - region ZÁPAD

mobil: 721 376 488 - tel: 565 303 318 honza@stima.cz

Tomáš Baloun - sklad

tel: 565 303 316 tomas@stima.cz

Linda Ogounová - IT, e-shop, SK

tel: 565 303 323 linda@stima.cz


infolinka - volání zdarma

 

tel: 800 228 288  
 

Další obrázky



© 2022 | ITTC Stima, spol. s r.o.